Canvit Multi pro kočky 100 g

Právě si prohlíží 2 zákazníci.

Canvit Multi pro kočky 100 g

Vitamíny pro každodenní použití. Pro kočky.
151 Kč

Canvit Multi poskytuje každodenní podporu zdraví. Obsahuje vyváženou kombinaci 13-ti nepostradatelných vitamínů, které podporují zdraví, posilují imunitu, paměť a činnost kardiovaskulárního systému.

Indikace:

  • Podpora správného růstu a vývoje u koťat, rostoucích, březích a kojících koček
  • Posílení imunitního systému během onemocnění nebo rekonvalescence
  • Podpora snadného překonání a prevence stresových situací u kočekVitamíny se účastní všech metabolických procesů probíhajících v těle. Vitamíny jsou důležité pro trávení, vstřebávání a přeměnu živin v tělesné tkáně. Dále se účastní obraných a detoxikačních a procesů Zvýšená potřeba vitamínů nastává v období růstu, nemoci, rekonvalescence, březosti, kojení a ve stáří. U koček je dostatečný přísun vitamínů zvláště důležitý pro zvládnutí stresových situací. Taurin je pro kočky esenciální aminokyselinou pro správný vývoj a funkci cév, srdce a očí.

Jedna tableta obsahuje:
Vitamíny: Vitamín A 1000 IU, vitamín D3 10 IU, vitamín E 6000 µg, vitamín K 100 µg, vitamín B1 300 µg, vitamín B2 300 µg, vitamín B6 200 µg, vitamín B12 5 µg, vitamín C 3 000 µg, Biotin 250 µg, Niacinamid 1000 µg, Pantothenan vápenatý 1000 µg, Kyselina listová 25 µg
Aminokyseliny: Taurin 10 mg

Způsob použití:
Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva


Doporučená denní dávka:
1 tbl na 2 kg váhy zvířete

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.