O nás

Vývoj, výroba a distribuce superprémiových krmiv pro psy, kočky, koně a drobné savce.

Naše společnost VAFO PRAHA s.r.o. se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jsme rodinnou firmou s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťujeme ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice.

Jsme hrdi na to, že naše produkty - značky Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyvážíme do více jak 87 zemí světa.

 

Naše filozofie

Naším základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Profesionálové zodpovídající za vysokou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Naší prioritou je zdraví a kondice - nepoužíváme takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete. Naše produkty netestujeme na laboratorně chovaných zvířatech.
 

Certifikace

Naše výrobní operace jsou certifikovány podle nejnáročnějších kvalitativních kritérií a jsou plně v souladu s normami kvality ISO 9001 a HACCP. Zajišťujeme tak plnou dosledovatelnost všech surovin po celou dobu od výrobce až po finální produkt. Naše receptury využívají kvalitní ingredience a neobsahují žádné nepřijatelné přísady, jako jsou náhražky bílkovin, sója nebo geneticky modifikované organismy. Ve vlastní laboratoři průběžně kontrolujeme kvalitu našich výrobků současně využíváme pro kontrolu kvality našich produktů i akreditované laboratoře dle ISO 17025.

 

Řízení jakosti

Naše výroba je certifikována podle přísných kvalitativních kritérií - splňujeme jakostní normy dle ISO 9001 a HACCP. V prémiových a superprémiových recepturách jsou použity čerstvé suroviny a zároveň jsou vyloučeny nevhodné přísady jako proteinové náhražky, sója nebo geneticky modifikované organismy.

 

Aktivity

Jsme hrdým partnerem obecně prospěšné společnosti Pestrá – psí asistence a canisterapeutické organizace Aura Canis. Dále sponzorujeme mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a jiné psí sporty. Účastníme se i mezinárodních zahraničních veletrhů v našem oboru.


 

Pomáháme

krmivo-brit

Máte dotaz?

Náš nutriční specialista je vám k dispozici.
Vstoupit do poradny