Dopravy a platby

krmivo-brit

Poštovné, balné a dodací lhůty


Dodací lhůty jsou podrobně popsány ZDE.
Poštovné a balné je při objednávce nad 990 Kč ZDARMA.
Při nižších objendávkách je účtováno v jedné souhrnné částce, podle typu převzetí zboží následovně:

- Osobní odběr Praha 15 - ZDARMA.
- Zásilkovou službou DPD - 99,– Kč
- Odběrná místa DPD - 79,- Kč

S každou zásilkou obdržíte daňový doklad (fakturu) e-mailem.

 


Druhy doručení zboží


           
Při uzavírání objednávky budete mít možnost zvolit si způsob doručení zboží.
Budete moci vybírat z následujících možností:
 
  •  Doručení zásilkovou službou    

Standardní doručení prostřednictvím zásilkové služby, podle vaší lokace a specifikace zásilky pro vás vybereme optimálního dodavatele služby. Jím pak budete informováni o postupu doručení. 
 
  • Odběrná místa PPL

Při výběru této možnosti vám bude nabídnut seznam více než 4000 odběrních míst po celé ČR, ze kterých si vyberete  místo podle svých preferencí. O postupu dodání zásilky budete informováni.

Máte možnost si zboží vyzvednout v naší centrále v Praze 15. O připravenosti zásilky k vydání vás budeme informovat. Možnosti platby zde jsou jak platby předem či předem kartou. Je možné platit i na místě v HOTOVOSTI, či PLATEBNÍ KARTOU. Otevírací doba je uvedena rovněž u informace o odběrném místě. Zásilku uchováváme po dobu 7 dní ode dne vyřízení objednávky.
 

Váhové omezení zásilky


Jednotlivá zásilka je omezena váhou jak následuje:
  • 30kg u zásilek zasílaných zásilkovou službou
  • 30kg u odběrných míst PPL.
  • bez omezení u zásilek k osobnímu vyzvednutí na centrále firmy

V případě, že objednané množství přesahuje uvedenou celkovou váhu, bude rozděleno do více zásilek dle násobku uvedeného limitu. V takovém případě se doprava zdarma vztahuje na jednu zásilku a další zásilky může dodavatel zpoplatnit dle výše uvedeného sazebníku.

 


Zásilka mi přišla poškozená, jak mám postupovat?


Jakkoli je to nepravděpodobné, mějte prosím na paměti, že se zásilka může při přepravě poškodit. Při převzetí proto zásilku vždy pohledem zkontrolujte. Pokud jeví jakékoli známky poškození při přepravě, vyžádejte si od řidiče "protokol o poškození zásilky", a ten společně vyplňte. V ideálním případě prosím zásilku vyfotografujte mobilním telefonem, to významně usnadní případnou reklamaci. Zásilku pak můžete v klidu rozbalit doma. Pokud po rozbalení zásilky naleznete poškozené zboží, rovněž ho prosím vyfotografujte a kontaktujte nás. Vždy společně nalezneme uspokojivé řešení.

 


Způsoby platby


     

Při uzavírání objednávky budete mít možnost zvolit si způsob zaplacení zboží.

Budete moci vybírat z následujících možností:
 
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí.  
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce vedený u Raiffeisen banky. Číslo účtu je 33559900/5500. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. V případě této platby vyřizujeme objednávku po připsání celé částky na náš účet. Počítejte proto prosím s posunem termínu doručení o dobu nutnou k převodu peněz (obvykle 1 pracovní den).

Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  • Platba on-line platební kartou - Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
  • Platba rychlým příkazem - Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

 

Máte dotaz?

Náš nutriční specialista je vám k dispozici.
Vstoupit do poradny