Brit Care Dog

krmivo-brit
Prevence výživouBrit Care je řadou krmiv té nejvyšší kvality, která byla vyvinuta, aby chránila zvířecí organismus před škodlivými vlivy prostředí. Jejich základem jsou pečlivě vybrané suroviny vysoké kvality, jako je jehněčí, losos, sleď, kachna a králík, z nichž je připravováno vyvážené hypoalergenní krmivo, které je lehce stravitelné a předchází vzniku potravinové intolerance. Krmiva Brit Care obsahují rovněž funkční složky, které posilují imunitní systém, přispívají k celkově dobrému zdravotnímu stavu a snižují vznik závažných onemocnění.


PROČ JSOU KRMIVA BRIT CARE HYPOALERGENNÍ?
Dlouhodobé používání určitých typů proteinů v psím krmivu vedlo ke zvýšenému výskytu potravinových alergií. Tyto typy proteinů zahrnují mimo jiné pšenici, kukuřici nebo sóju, ale i běžné druhy masa, jako je kuřecí, hovězí a vepřové. Vyloučením těchto typických alergenů ze stravy svého psa snížíte jeho tělesný stres a předejdete vzniku potravinových intolerancí.

NABÍZÍME VÁM KOMPLETNÍ ŘADU KRMIV
Od štěňat po seniory, od těch nejmenších až po ty obří.
VYBERTE SI RECEPTURU
 Salmon & Potato
Lamb & Rice
Special & CareSalmon & Potato

Aminokyseliny jsou stavebními kameny svalů. Losos obsahuje všechny důležité aminokyseliny v optimálním poměru, což znamená, že je tělo využije efektivněji než z jiných druhů proteinů. Losos navíc obsahuje i vysoké množství omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA), které hrají důležitou roli pro kvalitu kůže a srsti, vývoj zraku a kognitivních schopností a přispívají ke zdraví srdce a cév.BEZOBILNÁ RECEPTURA
Vyloučení obilovin, včetně rýže, bylo důležitým krokem na cestě ke krmivu s kvalitnějšími výživovými vlastnostmi, které by psa dlouhodobě udržovalo v dobré kondici. Největší výhodou bezobilných krmiv je nízký glykemický index, který zmenšuje riziko rozvoje jedné z nejběžnějších chorob naší společnosti: nadváhy.


Lamb & Rice
Jehněčí je velice lehce stravitelné a obsahuje vysoké množství snadno vstřebatelných polynasycených mastných kyselin. Kompletní aminokyselinový profil byl optimalizován tak, aby vyživoval svaly a tkáně a udržoval psa v perfektní kondici.
NA SPOKOJENOSTI VAŠEHO PSA NÁM ZÁLEŽÍ
ZDRAVÍ PO MNOHO LET
Krmiva Brit Care obsahují množství speciálních ingrediencí, které pozitivně ovlivňují vlastnosti krmiva. Jedinečné živiny s funkčními složkami, které podporují imunitní systém a celkové zdraví a zmenšují riziko vážných onemocnění.LOSOSOVÝ OLEJ
Lososový olej obsahuje nejvyšší množství omega-3 mastných kyselin. Omega-3 chrání cévní systém před arteriosklerózou, a působí tak jako prevence infarktu myokardu. Omega-3 má vliv rovněž na duševní pohodu, potlačuje zánětlivé reakce kůže a zlepšuje kvalitu kůže i srsti.PREBIOTIKA A PROBIOTIKA
Fruktooligosacharidy (FOS) a mannan-oligosacharidy (MOS) – rostlinná vláknina (jablko a kořen čekanky) v kombinaci s dobrými bakteriemi podporují zdravý trávicí systém a posilují imunitu.MĚĎ A ZINEK
Antioxidanty potřebné k cirkulaci vitaminu C, železa a kyslíku, tvorbě energie, červených krvinek (hemoglobinu), správné funkci nervů, růstu a stavbě kostí. Prospěšné pro kůži a srst, potřebné k tvorbě kolagenu a pigmentu. Antioxidanty chrání proti volným radikálům = působí proti předčasnému stárnutí.
CHONDROITINSULFÁT & A GLUKOSAMINSULFÁT
Tyto látky se přirozeně vyskytují ve chrupavkách, chrání klouby a obnovují poškozené tkáně.
VÝTAŽEK Z YUCCY
Výtažek z yuccy schidigera obsahuje látky schopné vázat amoniak a další dusíkaté látky, které mohou poškodit některé tkáně v těle. Výborná pro klouby, které amoniak často negativně ovlivňuje a způsobuje artrózu. Yucca zlepšuje trávení a mírní zápach moči a exkrementů.
VITAMIN E A SELEN
Organická forma antioxidantu selenu v kombinaci s vitaminem E posiluje imunitní systém a potlačuje známky stárnutí.
OSTROPESTŘEC
Účinný antioxidant, který zlepšuje zažívání a funkci ledvin.
VITAMIN C
Zdroj antioxidantů pro zvýšenou buněčnou ochranu a imunitu.
GLUKOSAMIN A CHONDROITIN
Chrání chrupavky (působí chondroprotektivně). Pro silné a zdravé klouby, chrupavky, šlachy a vazy.

Máte dotaz?

Náš nutriční specialista je vám k dispozici.
Vstoupit do poradny