Canvit Chondro pro kočky 100 g

Právě si prohlíží 8 zákazníků.

Canvit Chondro pro kočky 100 g

Kompletní kloubní výživa pro kočky.
284 Kč

Canvit Chondro je zdrojem komplexní kloubní výživy pro regeneraci a ochranu chrupavek, vazů a zlepšení hybnosti kloubů u koček.

Indikace:

  • Zpomalení opotřebení a ochrana kloubů u stárnoucích a o obézních koček
  • Doplněk terapie onemocnění kloubů (osteoartritis)
  • Doplněk léčby zánětů močového měchýře u koček


Kloubní chrupavky mají omezenou schopnost regenerace a obnovy. Během života dochází k postupnému opotřebovávání chrupavky a k jejímu poškození. Zpomalit opotřebení kloubní chrupavky a zlepšit její regeneraci lze tím, že kloubu dodáváme stavební kameny chrupavky ve formě kloubní výživy. Základními stavebními kameny chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Chondroitin sulfát váže vodu, udržuje elasticitu chrupavek a blokuje enzymy poškozující chrupavku. Glucosamin sulfát stimuluje metabolismus chondrocytů a zpomaluje degeneraci chrupavky. Kolagen typ II zabezpečuje pevnost a pružnost chrupavek a kloubních struktur. MSM je zdrojem organicky vázané síry se silným protizánětlivým a analgetickým účinkem. Vitamin C se podílí na metabolismu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením.

Jedna tableta obsahuje:
Glucosamin sulfát 180 mg, Chondroitin sulfát 130 mg, MSM 160 mg, Kolagen typ II 50 mg a Vitamín C 6,4 mg a Mangan 2,4 mg.

Způsob použití:
Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva po dobu 2–3 měsíců. První 2 týdny je vhodné podávat dvojnásobnou dávku.


Doporučená denní dávka:
1- 2 tbl na 3 kg váhy zvířete

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.