Poradna

dotaz - krmivo - náhrada za již nevyráběné granule

Dobrý den, po celý život jedl můj pejsek jehněčí s rýží, hypoalergenní granule mini. Má od mala problémy s kůží - (kvasinky, záněty, atopic - proto na radu lékaře jsme dávali tyto granule). Poradíte, jaké granule by mohly nahradit již nevyráběné zmíněné jehněčí? Zkoušela jsem od jiné značky hypoalergenín králičí - ale buď mu prostě nechutnají, nebo tím, že granule jsou maličko větší, o ně extra zájem nemá. A to je to jinak poměrně labužník, který slupne vše.. děkuji moc, Jitka H.
Martin Kváš 19.04.2023
Zdravím, pro malá plemena pejsků jsou určena krmiva Brit Care Mini. To jsou krmiva s čerstvým masem pro vynikající chuť a stravitelnost, jsou grain-free pro optimální kondici pejska a obsahují řadu bylin pro ochranu zdraví chrupu, močového aparátu a trávení. Z nových krmiv Brit Care se dá také použít Brit Care Adult Small Sustainable Chicken & Insect. Mějte krásný den Martin Kváš
jitka hrabikova 20.04.2023
Dobrý den, děkuji za Vaší zprávu, ale které z nich splňují vlastnost hypoalergení? S močovým aparátem, ani s trávením problém nemá - jen má mít hypoalergení granule s ohledem na problémy s kůží - atopic...děkuji moc.

Máte dotaz?

Náš nutriční specialista je vám k dispozici.
Vstoupit do poradny