Nejlepší vánoční dárky pro vašeho psa

krmivo-brit
Nejlepší vánoční dárky pro vašeho psa

Většina českých pejskařů bere své čtyřnohé parťáky jako rovnocenné členy rodiny. Proto není výjimkou, že i psi pravidelně nacházejí pod stromečkem nějaké to překvapení. Pokud ještě nevíte, čím byste svého chlupáče potěšili letos, přinášíme tipy na dárky, díky kterým si vysloužíte radostné vrtění ocáskem.

Více společného času

Jste během vánočního shonu méně doma? Běhání po návštěvách a vánočních večírcích může vést k tomu, že se svému psovi v období adventu věnujete o trochu méně, než byste si přáli. Nic proto psa nepotěší více než společný čas strávený na procházce, doma na gauči nebo dováděním na cvičáku. Využijte volna během svátečních dnů a vydejte se na rodinný výlet, který si všichni užijete. Může z toho být nová vánoční tradice, kterou bude váš chlupáč milovat! Na procházky v chladném a vlhkém počasí nezapomeňte psa vybavit teplým oblečkem nebo pláštěnkou, které ho ochrání proti prochladnutí.

Něco na zub

Pejsci jsou od přírody milovníky jídla v jakékoliv podobě! Správnému psímu dárku by proto nemělo chybět také nějaké voňavé a chutné překvapení. Při výběru pamlsků a jedlých vánočních dárků ale příliš neexperimentujte – pamlsky by měly být kvalitní a takové, na jaké je váš pes zvyklý. Hlavně vždy myslete na to, že všechny jedlé dárky musí být opravdu určené pro psy! Skvělým dárkem pro mlsné chlupáče může být například dárkové balení Brit, které v sobě obsahuje spoustu zdravých a chutných pochoutek pro dospělé psy všech plemen. Kromě toho v něm najdete plovací kroužek, který je ideální na aportování i přetahování.

Zábavné hračky pro psy plné energie

Pokud máte doma dobrodruha plného energie, nezapomeňte do nadílky přibalit nějakou zábavnou hračku. Na venkovní hrátky je ideální míček, přetahovací kroužek nebo frisbee. Nezapomínejte, že energetičtí psi potřebují zabavit nejen fyzickou, ale také psychickou aktivitou. Ideální hračkou, která zaměstná všechny psí smysly, jsou různé čmuchací koberečky a další psí hlavolamy, do kterých stačí schovat pamlsek, a pes má o zábavu postaráno. Na konci hry ho navíc čeká chutná odměna.

Vánoce v teple

Vánoce jsou také svátky odpočinku v teple. Dopřejte ho také svému čtyřnohému parťákovi. Není nic příjemnějšího než si po hře venku pořádně odpočinout. Nový pelíšek, huňatá deka jsou proto pod stromeček jako stvořené. Pro malé zimomřivé psíky je skvělým pomocníkem také psí spacáček, který jim poskytne ochranu proti chladu ze všech stran.

Vánoční produkty sestavené pro vaše miláčky

I lestos jsme připravili několik originálních vánočních produktů a vánočně laděných setů s praktickými dárky pro vaše čtyřnohé parťáky, tak si je nezapomeňte prohlédnout. >>> Prohlédnout si akční nabídky.

Související zboží
Přidat do oblíbených
Skladem

Brit Care MINI Box 2023

Brit Care - Dárkový box pro psy mini a malých plemen 2023 pečlivě sestavený dárkový box plný zdravých a chutných produktů pro dospělé psy malých a mini plemen Speciální dárkový box pro psy mini a malých plemen. Udělejte radost našim malým velkým láskám. Boxík obsahuje premiové produkty, které jsou zaměřené na speciální potřeby mini plemen.    URČENO PRO MINI A MALÁ PLEMENA PSŮ KRÁSNÉ DÁRKOVÉ BALENÍ VÝBĚR Z RŮZNÝCH PRODUKTŮ OBAL VYROBENÝ Z UDRŽITELNÝCH MATERIÁLŮ  
443 Kč
Přidat do oblíbených
Nedostupné

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR DOGS

BRIT – DÁRKOVÝ BOX PRO VŠECHNY PEJSKY Rádi nakupujete dárky pro své čtyřnohé parťáky a záleží vám na kvalitě? Proto jsme připravili dárkový box pro pejsky plný zdravých a chutných produktů. V boxu najdete výběr produktů  z kategorií dry – wet – snacks + oblíbený míček na hraní. Box je vyrobený z udržitelných materiálů.
449 Kč

Máte dotaz?

Náš nutriční specialista je vám k dispozici.
Vstoupit do poradny