BRIT CARE CAT DELICATERIA INTERACTIVE BOX (CZ)

BRIT CARE CAT DELICATERIA INTERACTIVE BOX (CZ)

461 Kč

Tento box je vyrobený všem kočkám na míru. Nejen, že je plný těch nejchutnějších lahůdek z řady Brit Care Cat deliCATeria, ale má i další zábavné využití. V boxu najdete výběr produktů z kategorií suché krmivo, mokré krmivo a pamlsky+ oblíbenou hračku se šantou a peříčky. Po vyndání vložky s produkty vám zůstane interaktivní box pro tu nejlepší zábavu. Horní otvory slouží na lov shora, boční otvory na pozorování „kořisti“. Pro tuto aktivitu můžete využít šantovou myšku, nebo dovnitř. nasypat např. pamlsky Superfruits a o zábavu máte postaráno. Box je vyrobený z udržitelných materiálů.

Box obsahuje tyto produkty:

• Masová kapsička: Brit Care Cat Filetky ve šťávě s kuřecím. Obohaceno o rakytník a lichořeřišnicí. Kompletní superprémiové bezobilné mokré krmivo pro dospělé kočky.

• Masová kapsička: Brit Care Cat Filetky ve šťávě s lososem. Obohaceno o rakytník a lichořeřišnici. Kompletní superprémiové bezobilné mokré krmivo pro dospělé kočky.

• Masová kapsička: Brit Care Cat Filetky v želé s vydatnou kachnou a jemným krůtím. Obohaceno o mrkev a rozmarýn. Kompletní superprémiové mokré krmivo pro dospělé kastrované kočky.

• Masová kapsička: Brit Care Cat _letky v želé s výběrovým kuřecím a tuňákem. Obohaceno o mrkev a rozmarýn. Kompletní superprémiové bezobilné mokré krmivo pro dospělé kočky.


• Brit Care Cat Snack Calming: Poloměkký funkční pamlsek obohacený o šantu kočičí a goju pro podporu nervového systému. Doplňkové krmivo pro kočky.


• Brit Care Cat Snack Urinary Brit Care Cat Snack Urinary Poloměkký funkční pamlsek pro kastrované kočky obohacený o brusinky a rozmarýn. Doplňkové krmivo pro kočky.


• Brit Care Superfruits Lamb with Coconut „Shake Saké Superfruits“. Doplňkové krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Křupavý pamlsek s jehněčím a se „SUPERFRUITS“ – s kokosem. Chrastící křupavé pamlsky kočku přilákají a strhnou ke společné zábavě.


• Brit Care Cat Grain-Free HAIRCARE HEALTHY AND SHINY COAT 50g – vzorek krmiva. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s náročnou péčí o srst. Hypoalergenní bezobilná receptura bohatá na vlákninu, která podporuje snadný průchod chlupových chomáčků. Proteiny z vysoce kvalitního masa pomáhají udržovat svaly silné a štíhlé. V kombinaci s taurinem, nezbytnou živinou koček, podporují dobrý zrak a zdravé srdce.


• Brit Care Cat Grain-Free SENSITIVE HEALTHY DIGESTION AND DELICATE TASTE 50g – vzorek krmiva. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s citlivým trávením a problematickým příjmem potravy. Vysoce stravitelná bezobilná receptura, bohatá na nezbytné živiny zajistí, že se živiny vstřebají co nejdokonaleji a nejsnadněji, jak jen to jde. Probiotika a prebiotika v receptuře podporují růst zdraví prospěšných bakterií ve střevech a regulují metabolické procesy.


• Hračka pro kočky - Přírodní a pro kočky velmi přitažlivá hráčka se šantou a peřím.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.