Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Jedny granule pro štěně a odrostlé štěně

  24.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám doma odrostlé štěně 20měsíců a teď nově druhé 8týdnů. Je možné obě krmit Brit care Salmon&Potato, nebo ty štěněcí můžou té starší uškodit? Už jsme přešly na dospělácké Adult. Děkuji Lucie

  Nutrition Border collie Facebook like button

 • Jaké doporučujete krmení od Brit Care pro čivavku?

  18.4.2018 Odpovědi: 2

  Dobrý den, ráda bych přešla z RoyalCaninu na Vaší značku. Jen nevím, jaké krmení kupovat, máte velmi bohatou nabídku. Moje čivava je dlouhosrstá, fenka, přes 4 měsíce - v budoucnu bude chodit na výstavy. Nyní máme doma na otestování Brit Care Mini Puppy - u toho bych asi zůstala :) či byste doporučili i něco jiného? V dospělosti by čivavka měla přejít na jaký typ granulek? :) Moc Vám děkuji, Vaše odpověď nám výběr ulehčí.

  Nutrition Chihuahua Long Haired Facebook like button

 • Volba krmiva

  17.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mohu poprosit o radu ohledně ideální produktové řady pro naši border kolii? Věk 20 měsíců, váha 20kg, střední pohybová zátěž. Děkuji Ondřej

  Nutrition Border collie Facebook like button

 • Dávkování

  17.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, dnes jsem našemu štěňátku koupila Brit Care Puppy Lamb Rice a nějak nerozumím jakou denní dávku má můj malý dostávat? Děkuji

  Nutrition American Staffordshire terrier Facebook like button

 • Dotaz na výživu 1 ročního psa

  13.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Potřebovala bych poradit ohledně výživy 12 měsíčního Irského setra. Aktuální váha psa 27 kg. Pes je v "běžné zátěži Irského setra", tzn. každý den minimálně 2 hodiny velmi aktivní procházky, o víkendu 2x tolik, mimoto pes stále lítá :-). Je ve výborné kondici, ale hubený. V současné době má granule Brit Care JUNIOR Lamb and Rice a přidávám Brit konzervy. I okolí mě stále upozorňuje na to, že mu lezou pánevní kosti. Přidala jsem mu denní dávku, ale má svůj limit, není to typ psa, co sní, na co přijde. Přemýšlím nad změnou krmiva. Zaujaly mě složením granule Brit Care Endurance, ale koukala jsem, že je tam 22% tuku, Junior má 14%. Brit Care Dog Show Champion má 16%, ale tam bych zase šla dolu s % proteinů. Mohl byste mi poradit, co by bylo vhodné?? Děkuji za odpověď Hudáčková

  Nutrition Ostatní Facebook like button

 • Krmivo

  10.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, už 4 měsíce krmím granule Brit Care Weight Loss. Francouzský buldoček, 11,5 let, kastrovaný. Nyní 13,5kg, měl by mít nejvíce 12kg (takže 1,5 kg dolů). Za tu dobu zhubl jen půl kila, ale to neřeším, protože aktivitu má celkem malou. Vadí mi, že má strašně moc "odpadu". Za den po něm posbírám venku 3 a více hromádek exkrementů, což mi nepřipadá úplně v pořádku. Denně dostává 150g, dle Vašeho dávkování na odměrce, 75g ráno a 75g večer. Máme ale problém s jeho chutí, je velice vybíravý, vždy snědl max. půl pytle a pak je už odmítal. U těchto ale nemá problém, hodně mu chutnají. Z toho důvodu jsem je ještě nevyměnila. Chci se tedy zeptat - je to v pořádku, co s tím atd.? Děkuji za odpověď, Dobšovičová.

  Nutrition French Bulldog Facebook like button

 • průjem

  5.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme 10 měsíční štěně bostonského teriéra.Půl roku jí dáváme granule Brit Care Puppy lamb rice 3kg. Granule má ve dvou denních dávkách a od začátku jí velmi chutnají. S posledním pytlem se ale začaly objevovat průjmy(MD170730A14 exp.30.1.2019),které zastavíme rýžovou dietou a po 2-3 dnech začneme přidávat zase granule.Vše je vpořádku,ale asi po 3-4 dnech se průjem vrací. Veterinářka nám řekla,ať necháme dietu déle na 5-7 dní. Opět se vše upravilo, ovšem po čtyřech dnech je průjem zpět. kromě granulí nedáváme žádné pamlsky.Vše se opakuje již skoro měsíc. Není nějaký problém s touto šarží?Máme přejít na jinou stravu? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Apollo - brit care puppy

  4.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, od malého štěněte krmime brit care puppy. Zajímalo by mě davkovani když už spadá pod juniory. Jde mi o to dokrmit pytel, ale na zadní straně je uvedeno u takto velkého plemene davkovani pouze do 3mesicu. Děkuji moc za radu. Je mu 15tydnu.

  Nutrition Labrador Retriever Facebook like button

 • Kdy přejít

  3.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, naši fenku Pudla královského krmíme krmivem BRIT CARE PUPPY LAMB & RICE, chtěli bychom přejít u Vaší značky na Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice. Oba produkty by měly být vhodné. Nechápu rozdíl mezi těmito produkty. Tedy krom podílu vlákniny a proteinů.

  Nutrition Poodle Standard Brown Facebook like button

 • Loki

  30.3.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Krmime granulemi BRIT CARE PUPPY LAMB & RICE řidime se podle gramaže určene na věk a finalni váhu psa. Neboť je to jedlík ma celodenní dávku rozdělenou na 4 porce ktere namačíme nehltá to pak tolik. Dotaz je, davame mu mezi davkami 2x deně do misky porci ovoce a zeleniny kterou psi mohou neni v tom problém? Děkuji.

  Nutrition Staffordshire Bull Terrier Facebook like button

1 / 166123456