Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Epilepsie

  25.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme 7 letou fenu bígla s epilepsií, od narození jsme krmili granulemi od Vás. Protože se stav neustále zhoršuje, veterinář doporučil granule pro ledvinovou dietu s požadavky na nižší obsah bílkovin, draslíku a sodíku. Prosíme o doporučení granulí. Děkuji Frýdlová

  Nutrition Beagle Facebook like button

 • druh granulí

  22.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, které granule z Vaši nabídky odpovídají granulím veterinary diet, které mi doporučil náš veterinář. Děkuji za odpověď Ctiborová

  Nutrition Central Asian Shepherd Dog Facebook like button

 • Lže očekávat v této poradně odpověď ?

  22.3.2017 Odpovědi: 2

  13.3.2017 jsem vložila dotaz a do dnešního dne my nebylo zodpovězeno ! Potřebovala jsem radu, ale jak je vidět, asi se budu muset obrátit na jiné odborníky, abych radu dostala.

  Education Ostatní Facebook like button

 • Jak a čím krmit

  20.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme tříletou čivavu, váží 1,6 kg. Vždy jedla granulky s chutí, hltala tak, že musela mít speciální misku a na granulky se vždy těšila. Na začátku ledna si vzala do hlavy, že granuli nepozře. Krmíme od štěněte značkou Artemis. Momentálně vyhrává pes, kterýkoli pokus granule do čehokoli zamíchat dopadne tak, že sní všecko ostatní a granule pečlivě přebere a vyplivne. Zkoušeli jsme nechat vyhladovět, ale radši by umřela hlady než sníst jednu granuli. Koupili jsme mnoho značek granulí na zkoušku, např. Royal canin, Platinum, Ontario, Acana, Wellness core, vždy jen čuchne a odejde, ve Wellnes core se dokonce vyválela. Nyní jsem dostala radu na Vaše granulky. Je možné od Vás poradit, které tedy granulky a popřípadě získat vzorky? Další zbytečný pytel granulí už doma opravdu nechci. Ještě podotýkám, že byla dvakrát vyšetřena a po zdravotní i psychické stránce je naprosto v pořádku. Mockrát děkuji.

  Nutrition Chihuahua Smooth Haired Facebook like button

 • Rada čím krmit

  16.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám 2,5 ročního křížence Pražského krysaříka a Boloňského psíka. Má 5,5 kg. Žije s náma v domě, ale v létě hodně aktivní a energický a více venku. Krmím granulema ze supermarketu, ale chci změnit na kvalitní granule. Takže prosím o radu, které by pro něj byly nejvhodnější. Děkuji.

  Nutrition Ostatní Facebook like button

 • Carnilove

  16.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, které z krmiv Carnilove byste doporučil pro ohaře (5 let, 27 Kg)? Mají rozdíly ve složení významný vliv nebo pes dostane s každým typem krmiva +- stejnou "péči". Děkuji.

  Nutrition Hungarian Short-haired Pointer - Viszla Facebook like button

 • štěkání

  14.3.2017 Odpovědi: 1

  dobrý den, mám skoro roční fenu- kříženec jezevčík, špic a rotvajler a jedíny problém, který nevím jak vyřešit, že občas steká po lidech, ale bezdůvodně. Nevím jak ji to mám odnaučit aby to nedělala. Děkuji za radu:)

  Education Dachshund Wired haired Facebook like button

 • Rozdíl mezi granulemi

  9.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, nyní jsme doma nasadili granule Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice. Řekla bych, že pejskovi sedí a dokonce i chutnají. Po větším prostudování Vašich stránek jsem si ale všimla též granulek řady Brit Premium Junior L, které by též náš australáček mohl mít. Všimla jsem si různého složení, ale také ceny a tudíž bych se chtěla zeptat, které granule jsou vhodnější a jaký je mezi nimi teda ten markantní rozdíl? Děkuji za pomoc při výběru toho nejlepšího!

  Education Australian Shepherd Facebook like button

 • Batoh

  8.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, Vím že jsem už otravná.Ale před delší dobou tak 2 roky jste dávali ke granulím super batoh.Moc bych o něj stála.Bude někdy ještě? Zuzka

  Others Dachshund Wired haired Facebook like button

 • JE MOŽNÉ NADMĚRNÉ VYPADÁVÁNÍ SRSTI PO GRANULÍCH BRIT PREMIUM DOG JUNIOR ?

  8.3.2017 Odpovědi: 3

  Dobrý den, naše fenka je rasa : Americký bandog, je jí 6 měsícůa. N a doporučení veterináře jsme ji začali krmit granulemi Brit Premium Dog Junior a mírně jsmeod začátku krmení zvýšili krmnou denní dávku. Po týdnu začala hodně pouštět srst, tak bych se chtěla zeptat, zda tomůže být reakce na tyto granule, má po nich i hodně řídkou stolici spíše průjem a neuvěřitělně smrdí , když si uleví. Co by jste mi poradil? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Ostatní Facebook like button

1 / 223123456