BRIT RAW TREAT

krmivo-brit
BRIT RAW TREAT

Lahodný způsob, jak zlepšit výživu našich psích parťáků. Přinášíme novinku, která tu ještě nebyla. Pamlsky BRIT RAW TREAT vyrobené z čerstvého masa a sušené mrazem. Tuto velmi chutnou odměnu pro všechny psí parťáky uvítají i vybíraví, citliví nebo starší psi. Má váš chlupáč zrovna “truc období” a trochu s vámi cvičí? Pamlsky poslouží skvěle i jako topper na granule, když je potřeba denní dávku krmení osvěžit nebo zatraktivnit.


Mrazem sušené pamlsky z čerstvého masa

Ke psí pohodě neodmyslitelně patří kvalitní a hlavně chutné krmení. Jako zdraví prospěšné doplňky krmiva poslouží právě nové funkční masité pochoutky BRIT RAW TREAT. Obsahují 96 % masa a vyznačují se proto neodolatelnou chutí. Psí organismus u nich ocení zejména výhody syrového masa. Každá ze čtyř receptur je jiná a plní specifickou funkci podle svého složení.

Pro všechny, ale i vybíravé a starší pejsky

Lahodné pamlsky BRIT RAW TREAT se hodí pro všechny kategorie psů i vybíravé mlsouny, psí seniory nebo psy s citlivým trávením. Nutriční obsah mrazem sušeného krmiva je srovnatelný se syrovou stravou nebo s krmením metodou BARF. A to díky vysoce kvalitním bílkovinám a minimálně zpracovaným ingrediencím. Mrazem sušené krmivo přináší mazlíčkům lepší trávení, zdravější kůži i srst a zlepšuje funkci imunitního systému. Pamlsky jsou také velice dobře stravitelné.

Neodolatelně zdravé mlsání

V každé receptuře jsou oblíbené dietní druhy proteinů. Psí parťáci si tak pochutnají na kuřecím, jehněčím, rybím i krůtím mase. Jednou ze složek pamlsků jsou i játra, kterým žádný ze psů nedokáže odolat.

Maso doplňují i další přírodní složky. Antioxidační účinky zajistí v pamlscích výtažek z rozmarýnu, játra posílí ostropestřec, minerály do psího těla doplní řasy, brusinky zase podpoří správnou funkci močového aparátu. Trávicí trakt posílí psyllium, výborný zdroj rozpustné vlákniny podobně jako dýně. Probiotika pomůžou udržet zdravou střevní mikroflóru a silnou imunitu. Bezpochyby si tedy mazlíčci mlsáním nejen vylepší jídelníček, ale hlavně utuží svoje zdraví i kondici.

Pamlsky vyrábíme v EU z místních surovin, bez umělých konzervantů, aromat, barviv i bez přidané soli.

Pamlsky Brit Raw Treat jsou dostupné v těchto variantách:

- Brit Raw Treat Digestion (kuřecí s probiotiky a psylliem)

- Brit Raw Treat Immunity (jehněčí a kuřecí s probiotiky)

- Brit Raw Treat Skin&Coat (ryba a kuře s probiotiky a řasou)

- Brit Raw Treat Urinary (krůta s dýní a brusinkami)

 

Cena: 89,- Kč

www.krmivo-brit.cz

Všechny pamlsky >>